SSS

Depodakaldı Nedir ?

Depodakaldı B2B E-Ticaret; İşletmeler arası E-Ticaret platformudur. Sadece tüzel kimliği olan kişi veya kurumlar üye olabilir, son kullanıcılar üye olamazlar.

Depodakaldı Ne Değildir ?

Depodakaldı B2C E-Ticaret sistemi değildir. Depodakaldı direk olarak ürün satışı yapmaz. Depodakaldı kullanıcılarının ürünlerini satmasına imkan sağlayacak E-Ticaret altyapı hizmetlerini sunar.

Depodakaldı Nasıl Çalışır?

Depodakaldı doğrulanmış kurumsal üyeleri tarafından satışa konulan ürünler diğer üyeler tarafından satın alınır, satıcı ürünü kargoya verir, kargo alıcıya ulaşır, alıcı kargoyu onayladıktan sonra satıcı hesabına en geç 7 iş günü içerisinde ödeme yapılır.

Depodakaldı’ya Neden Güvenebilirim?

Depodakaldı GüvenliDepo Sistemi ile ticari faaliyetleriniz güvence altındadır, ödeme ile ilgili risk faktörünü ortadan kaldırırsınız. Satın alma işlemlerinde satıcı ürün gönderimi yaptığı kargo bilgilerini sisteme girer ve ürün teslim edilinceye kadar olan süreçte alıcı tarafından takip edilir. Alıcı, teslim aldığı ürün satıcı tarafından tanımlanan şekilde veya nitelikte değilse satın alma işlemini iptal edebilir, alıcı tarafından onay verilmeden satıcıya herhangi bir ödeme yapılmaz ve böylece satın alma işlemini tamamen kontrol altına alırsınız.

GüvenliDepo Sistemi Nedir?

GüvenliDepo Sistemi Depodakaldı üyelerinin alım satım işlemlerinin risklerini ortadan kaldıran garantör sistemdir. Satın alma işlemlerinde alıcı teslim aldığı ürünün satıcı tarafından tanımlanan şekilde veya nitelikte değilse satın alma işlemini iptal edebilmesini sağlar ve ödeme risklerini ortadan kaldırır.

Depodakaldı’da Nasıl Satış Yapabilirim?

Depodakaldı üyelik işlemlerinin tamamlanmasıyla “Satış Yap” butonuna tıklanır, ürün seçimi yaparak ürün satış sayfasındaki bilgiler doldurulur ve yayında kalacağı gün sayısı seçildikten sonra satış yapma işlemi gerçekleştirilir.

Depodakaldı’ya Nasıl Üye Olabilirim?

Depodakaldı sayfasındaki “Kayıt Ol” bölümüne giriş yapıp bu alanda bulunan firma ve kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak doldurduğunuzda üye olabilirsiniz.

Depodakaldı Ücretli midir?

Depodakaldı ücretli değildir. Depodakaldı’ya her işletme bilgilerini doğru şekilde ilettiği sürece ücretsiz olarak üye olabilir ücretli üyeliklerden ise ihtiyaçlarına göre faydalanabilir.

Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?

Satın alma işleminden sonra profil sayfasında bulunan “Aldıklarım” bölümüne girerek kargo durumunu kontrol edebilir ve kargo gönderim bilgilerinin öğrenebilirsiniz.

Güvenli Depo Sistemi Nasıl Çalışır?

Satın alma işlemi sanal POS ekranından veya Havale/ EFT ile gerçekleştirildikten sonra ödeme Depodakaldı GüvenliDepo hesabına aktarılır. Satıcı ürünü kargoyla alıcıya ulaştırır. Alıcı kargoyu teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay işlemini gerçekleştirir ve ürün ücreti satıcı hesabına 7 iş günü içerisinde aktarılır.

Depodakaldı’nın Bana Sunduğu Avantajlar ve Fırsatlar Nelerdir?

Depodakaldı üyelerine satın almak istedikleri veya isteyebilecekleri uygun fiyatlı binlerce ürün seçeneği sunar. Aynı zamanda Depodakaldı’da veya diğer E-Ticaret Sistemlerinde satışa sunulmayan ürünleri talep edilmesini sağlar. Alım satım işlemlerinde ise DepoPuan kazandırır ve bu DepoPuanların Depodakaldı tarafından sunulan güncel seyahat seçenekleri için kullanılmasına imkan sağlar. Ayrıca kullanıcılar tarafından ayarları ve seçenekleri belirlenen bildirim sistemi ile ilgilendikleri ürünlerin satışa veya “Talep Et” ‘e koyulmasıyla bildirim almalarını sağlar.

“Talep Et” Nedir? Nasıl Kullanabilirim?

Depodakaldı “Talep Et” fonksiyonunu Depodakaldı ve diğer kaynaklarda bulamadığınız ürünleri talep etmek için kullanabilirsiniz. “Talep Et” butonuna tıklayarak talep etmek istediğiniz ürün ve fiyat bilgilerini girer işlemi tamamlarsınız. Talep etme işlemi sadece Platin üyeler tarafından kullanılabilir.
Open chat